Ozvučovací systémy

Ozvučovací systémy, které poskytujeme a dodáváme, mají velmi široké využití, především ve školách, nákupních centrech, na nádražích, sportovištích či na venkovních prostranstvích. Využívají se jak ve větších provozech pro hlášení, hudební produkci či při stavu ohrožení pro rychlou evakuaci, tak i například ve firmách jako vybavení pro speciální systémy (přepážkové, konferenční, tlumočnické,...).

Rozsah a vhodný ozvučovací systém se vždy volí podle velikosti, využití a ostatních aspektů daného objektu. To vám samozřejmě pomůžeme správně určit a následně vyhodnotit, který ozvučovací systém by byl nejvhodnější právě pro vás.

Ozvučovací systém, jehož primární funkcí je distribuce zvuku, musí splňovat veškeré požadavky na dostatečnou hlasitost, výbornou srozumitelnost a snadnou ovladatelnost. Tyto parametry jsou pro každý objekt a zakázku jiné, proto tým společnosti EIKO navrhuje individuální řešení každému klientovi na míru tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům.

Ozvučovací systémy lze také propojit s ostatními slaboproudými systémy, jako je kupříkladu elektrická požární signalizace, zabezpečovací systémy, automatické uzamykací a evakuační systémy atd.

Společnost EIKO zajistí ozvučovací systémy pro jakýkoliv objekt od návrhu řešení na míru, přes dodávku a instalaci, až po rychlý a spolehlivý servis.