Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV) jsou naší největší doménou, o čemž úspěšně ujišťujeme také široký okruh spokojených zákazníků, a to už od roku 1993. Obracejí se na nás jak zájemci o kamerové systémy z řad malých firem a domácností, tak i velkých obchodních řetězců s nadstandardními požadavky, které dokážeme splnit v krátkém termínu a za výhodných podmínek.

Nabízíme kamerové systémy na míru

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni zajistit kamerové systémy přesně podle vašich představ s ohledem na nejnovější trendy, na vaše individuální finanční možnosti i na specifický charakter objektu.

Navrhneme a zrealizujeme vhodné kamerové systémy nejen pro maximální bezpečnost vašeho domova, ale také k efektivnímu monitoringu obchodních, sportovních, průmyslových či administrativních prostor. Rovněž perfektně můžeme vybavit restaurační nebo zdravotnická zařízení i jakékoliv venkovní prostory.

Orientujeme se v české i zahraniční nabídce a dokážeme se přizpůsobit rychlému vývoji, který žene kamerové systémy neustále vpřed. I proto vám můžeme nabídnout kamerové systémy té nejvyšší kvality za rozumné ceny a za použití nejmodernějších technologií.

Proč objednat kamerové systémy právě od nás?

  • Vypracujeme cenovou nabídku na kamerové systémy, kterou obdržíte společně s návrhem.
  • Zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se našich služeb, a to i velmi odborné.
  • Zajistíme monitoring jakýchkoliv prostor od soukromých bytů přes rodinné domy až po velké firmy, kde se kamerové systémy běžně využívají pro zvýšení efektivity práce.
  • Zrealizujeme i zakázky pro velkoobchody, nemocnice, školy a jiné rozsáhlejší objekty.
  • Nabídneme vám kamerové systémy za nejvýhodnějších podmínek, které na trhu můžete získat.
  • Zaručujeme vysokou kvalitu použitého materiálu a osvědčených značek, neboť tyto kamerové systémy jsou léty prověřeny.
  • Postaráme se o kvalitní montáž, servis i pravidelné revize, a to po celé ČR díky pravidelně školeným profesionálům na kamerové systémy.
  • Přizpůsobíme montáž i servis vašim časovým možnostem.
  • Poskytneme veškerý servis jak po dobu realizace zakázky na kamerové systémy, tak i kdykoliv v budoucnu.

kamerové systémy firmy EIKO se úspěšně pohybují na trhu mezi silnou konkurencí. Je tomu tak i díky osobnímu přístupu ke každému jednotlivému klientovi. Náš tým se vždy snaží o nejschůdnější řešení jak z hlediska ekonomického, tak i bezpečnostního, estetického i časově efektivního. Spokojenost zadavatele a profesionalita služeb je pro nás na prvním místě.

Investice do bezpečnosti osob a majetku se vyplatí a kamerové systémy od společnosti EIKO jsou zárukou Vašeho klidného spánku.